شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت روغن ایرانی زاده

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت روغن ایرانی زاده به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت روغن ایرانی زاده و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت روغن ایرانی زاده از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت روغن ایرانی زاده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت روغن ایرانی زاده اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت روغن ایرانی زاده استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت روغن ایرانی زاده ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد به صورت خودکار سفارش شما پردازش و ثبت می شود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت روغن ایرانی زاده به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت روغن ایرانی زاده متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت روغن ایرانی زاده ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت روغن ایرانی زاده ، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت روغن ایرانی زاده جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار وب سایت روغن ایرانی زاده است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت روغن ایرانی زاده محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت روغن ایرانی زاده به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 22  روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات را دارد.

وب سایت روغن ایرانی زاده همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت روغن ایرانی زاده به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت روغن ایرانی زاده محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وب سایت روغن ایرانی زاده مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت روغن ایرانی زاده محفوظ است.